Geplaatst op: 26 oktober 2020
INSCHRIJVEN WINTERCURSUS 2020!
 
Vanaf zondag 15 november 2020 starten wij met onze jaarlijkse WINTERCURSUS op SV Argon. Alle trainers kijken ernaar uit om weer met jullie op veld te mogen staan. De kosten voor de 5 weekse Wintercursus zijn €99,- incl. btw.
 
We trainen elke zondag in kleine groepen, waarbij elke keeper/keepster het maximale uit zijn/haar kwaliteiten kan halen. We werken in 2 uren:
– Groep ‘ONDERBOUW (OB) (6 t/m 12 jaar) : 9.30 t/m 10.45
– Groep ‘MIDDEN/BOVENBOUW(MB/BB) (12 t/m 21 jaar): 11.15 t/m 12.30
 
Iedereen is welkom, alleen dient u zich in te schrijven via onze website onder het kopje “Inschrijven”, de link onderaan het bericht of een mail te sturen naar :
 
inschrijvingen@keepersschoolberkelaar.nl
Vanaf dit seizoen traint elke keepster/keeper in hetzelfde shirt. Zo vormen wij uniformiteit en stralen we professionaliteit uit. De kleur is Lime groen, deze is te zien op onze groepsfoto. De prijs voor het  keepersshirt incl. bescherming, thermo en bedrukking is 34,99.
Schrijf je snel in, want VOL IS VOL!!


 
#IPORTIERI